• QuGRm5VH37
  • سپتامبر 20, 2021
  • بدون دیدگاه

10 دلیل اینکه سرویس های Cloud آینده امنیت Endpoint است:

1. به روز بودن

سرویس های ابری کمک می کند تا از استفاده از زیرساخت های محلی خلاص شوید. خسته کننده ترین کار برای حفظ و به روز نگه داشتن شبکه شرکت ها را به ارمغان می آورد. سیستم مبتنی بر ابر در سراسر شبکه یک سیستم دفاعی سازمان یافته و به روز را ارائه می دهد.

2. محصولات امنیتی به راحتی یکپارچه (Integrate) می شوند

با استفاده از endpoints agents، یکپارچه سازی و پیکربندی همیشه یک کابوس است، با این وجود، API های مبتنی بر ابر باعث می شوند تا تولید محصولات با یکپارچه سازی های موجود برای ایجاد دید واضح که به شما کمک می کند وضعیت واقعی شبکه را درک کنید، به راحتی متحد شود.

3. مدیریت ساده

مدیریت یکپارچه سازی تشخیص و پاسخ نقطه پایانی ، ضد ویروس ، HIPS و … می تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در حالی که یک سیستم امنیتی مبتنی بر ابر یک عامل واحد را برای جمع آوری داده ها از نقاط انتهایی متصل به شبکه مستقر می کند. این به شما کمک می کند تا از زحمت مدیریت چندین عامل جلوگیری کنید در حالی که از هوش هوشمند برای ارائه یک سیستم امنیتی منظم استفاده می کند.

4. ایمن سازی کار کردن از راه دور

با برتری گرفتن BYOD در محیط کار امروز ، کارمندان از هر مکان و هر زمان به کار متصل می مانند. اگرچه این به نفع کارمندان است، اما از یک طرف به این معنی است که هیچ کنترل مشخصی روی دستگاه های کاربران وجود ندارد. سیستم امنیتی ابری بدون در نظر گرفتن مکان و زمان ، کاربران را در مورد بروزرسانی ها راهنمایی می کند و این سازمان را قادر می سازد تا کنترل و کاهش خطرات امنیتی را به عهده بگیرد.

5. بهره وری را بهبود می بخشد

آنتی ویروس سنتی باعث کندی سرعت دستگاه ها می شود که این امر بر بهره وری کاربران تأثیر می گذارد. ابر راه حل ذخیره سازی نامحدود و سرعت پردازش را ارائه می دهد و بنابراین بهره وری کاربران را بهبود می بخشد.

6. جلوگیری از حملات جدید

مهاجمان برای فرار از سیستم دفاعی امنیتی سازمانها، روشها و روشهای جدیدی برای تولید بردارهای حمله جدید پیدا می کنند. سیستم های امنیتی مبتنی بر ابر سازمان را قادر می سازد تا پرونده ها و برنامه های مشکوک جدید را برای تجزیه و تحلیل و بررسی منبع و قصد پرونده فیلتر کند. با در دست داشتن این موضوع، درک و پیش بینی آسان تر بودن فایل ناشناخته یا بدافزار در مدت زمان محدود آسان تر است.

7. ردیابی تهدیدها آسان است

با یک سیستم ضد ویروس سنتی ، تصور روشنی از تهدیدات وجود ندارد. با این حال ، سیستم امنیتی مبتنی بر ابر (cloud-based security system)، دید واضحی از چشم انداز تهدید – رفتار ، نحوه حمله، منبع و هدف حمله را در اختیار کاربر قرار می دهد. این کاربر را قادر می سازد تا پاسخ صحیح و تیزبینانه ای را برای مواجهه با حملات درک و تولید کند.

8. پاسخ سریع

تجارت برای جلوگیری از تهدیدات به راه حل های فوری و محرک های سریع پاسخگو نیاز دارد. سیستم امنیتی مبتنی بر ابر ، یک دید جهانی برای مهار تهدیدهای شناسایی شده در یک کنسول مجازی، تجزیه و تحلیل تهدیدها و صدور حکم بر اساس رفتار از راه دور فراهم می کند.

9. به اشتراک گذاری اطلاعات

استفاده از سرویس های ابری همچنین به همکاری با جامعه مرتبط با امنیت برای پشتیبانی کمک می کند. این به کاربران کمک می کند تا دانش خود را در مورد تهدیدات فعلی و نحوه عملکرد و روند آلودگی آن کسب کنند. هنگام پیوستن به یک انجمن یا انجمن، ناشناس باشید و هنگام همکاری از حریم خصوصی داده اطمینان حاصل کنید.
بار مدیریت زیرساخت ها را کاهش دهید
حفظ زیرساخت های سازمان کار کمی نیست. این بیشتر چالشی است که مشاغل برای صرف به روز نگه داشتن فضای ذخیره سازی، توانایی های محاسبات و شبکه و به راحتی در دسترس قرار دادن آن برای راه حل های فوری و پاسخگو، نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی دارند. سیستم ابری زیرساختی ندارد و بار مدیریت زیرساخت ها را پایین می آورد.

10. بار مدیریت زیرساخت ها را کاهش دهید

حفظ زیرساخت های سازمان کار کمی نیست. این بیشتر چالشی است که مشاغل برای صرف به روز نگه داشتن فضای ذخیره سازی، توانایی های محاسبات و شبکه و به راحتی در دسترس قرار دادن آن برای راه حل های فوری و پاسخگو، نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی دارند. سیستم ابری زیرساختی ندارد و بار مدیریت زیرساخت ها را پایین می آورد.

در پایان بنابراین ، دلایل انتخاب امنیت نقطه پایانی مبتنی بر ابر طیف فرصت ها را گسترش داده و ایده آل است که بگوییم امنیت مبتنی بر ابر آینده امنیت نقطه پایانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.