قابلیت ها

معماری انعطاف پذیر​

این سیستم همزمان داده ها را بین گره اصلی و گره کپی همزمان می کند. اگر گره اصلی از کار بیفتد، سیستم به طور خودکار به گره ماکت خراب می شود و خدمات را در چند ثانیه بازیابی می کند. یک خطای اتصال گذرا در هنگام شکست رخ می دهد. با این حال، این بر حجم کار شما تأثیر نمی گذارد. معماری اصلی-ماکت دسترسی بالای خدمات سیستم را تضمین می کند. برای اطلاعات بیشتر، به نمونه های اصلی-ماکت مراجعه کنید.

معماری خوشه ای

نمونه های خوشه ای در معماری توزیع شده اجرا می شوند. هر گره از ساختار اصلی-ماکت استفاده می کند تا به طور خودکار بازخورد و بازیابی بلایا را انجام دهد. انواع مشخصات خوشه ای برای حجم کاری مختلف ارائه شده است. شما می توانید پایگاه داده را برای بهبود عملکرد بر اساس الزامات کسب و کار خود مقیاس بندی کنید. برای اطلاعات بیشتر، به نمونه های خوشه Master-replica  مراجعه کنید.

تشخیص و بازیابی خودکار خرابی ها

سیستم به طور خودکار خرابی های سخت افزاری را تشخیص می دهد. در صورت خرابی، سیستم یک خرابی را انجام می دهد و خدمات را در عرض چند ثانیه بازیابی می کند.

معماری خوانداری و نوشتاری

موارد تقسیم را بخوانید/بنویسید که شامل سرورهای پروکسی، گره های اصلی-ماکت و ماکت های خواندن است. این موارد دسترسی بالا (HA) و عملکرد بالا را تضمین می کند و از مشخصات متعدد پشتیبانی می کند. معماری تقسیم خواندن/نوشتن به تعداد زیادی از درخواست های همزمان اجازه می دهد تا داده های داغ را از ماکت های خوانده شده بخوانند. این امر بارهای گره اصلی را کاهش می دهد و هزینه های عملیات و نگهداری را به حداقل می رساند. برای اطلاعات بیشتر، به موارد جداگانه خواندن/نوشتن مراجعه کنید.

حفاظت از امنیت شبکه چند لایه

 از ابر خصوصی مجازی (VPC) برای جداسازی انتقال شبکه در لایه انتقال استفاده می شود. Anti-DDoS  حملات DDoS را نظارت و محافظت می کند. این سیستم از بیش از 1000 فهرست سفید IP پشتیبانی می کند که برای کنترل خطرات دسترسی از درخواست ها پیکربندی شده است. احراز هویت رمز عبور، دسترسی امن و قابل اطمینان را تضمین می کند.

پلتفرم مانیتورینگ

این پلتفرم اطلاعات نظارت لحظه ای در مورد استفاده از CPU، اتصالات و استفاده از ذخیره سازی را ارائه می دهد. همچنین هشدار ایجاد می کند. این به شما امکان می دهد با وضعیت نمونه به روز آشنا شوید.

بهینه سازی عمیق هسته

بهینه سازی عمیق موتور را برای کد منبع Redis انجام داده است تا از مشکلات خارج از حافظه (OOM) جلوگیری کرده، آسیب پذیری های امنیتی را برطرف کرده و از خدمات شما محافظت کند.

پشتیبان گیری و بازیابی

سیستم به طور خودکار پشتیبان گیری از داده ها را بر روی نمونه ایجاد می کند و راه حل های بازیابی بلایا و وقایع را ارائه می دهد. برای بازیابی نمونه می توانید از نسخه پشتیبان تهیه کنید. این مکانیزم از از دست دادن داده های ناشی از اشتباهات کاربر جلوگیری می کند و قابلیت اطمینان داده ها را تضمین می کند.

استفاده کاربردی آسان

استفاده از پورتال اوپن اکس بسیار ساده بوده و همواره کارشناسان ما به دنبال ساده سازی بیشتر هستند.

دسترسی بالا

ساختار اصلی ماکت نمونه های استاندارد و خوشه ای از معماری اصلی ماکت پشتیبانی می کند. آنها می توانند از وقفه خدمات ناشی از یک نقطه خرابی (SPOF) جلوگیری کنند.

ذخیره سازی دائمی داده ها

بر اساس ترکیب حافظه و دیسک ها قابلیت خواندن/نوشتن اطلاعات با سرعت بالا را فراهم می کند و به ماندگاری داده ها دست می یابد.

مقیاس بندی عملکرد

معماری خوشه ای از مقیاس خودکار برای ذخیره سازی و کارایی پایگاه داده پشتیبانی می کند. این می تواند تنگناهای عملکردی ناشی از حجم زیادی داده و الزامات QPS بالا را از بین ببرد. بنابراین، می توانید به راحتی میلیون ها درخواست خواندن و نوشتن را در ثانیه مدیریت کنید.