سرویس سرور ابری

سرویس سرور ابری

سرویس سرور ابری یک نوع خدمات Cloud Computing است که دارای قابلیت های پردازش الاستیک (ECS) است که حالت مدیریتی ساده‌تر و کارآمدتری نسبت به سرورهای فیزیکی دارد.
شما به راحتی می توانید برای خود سرورهای ابری ایجاد کنید، سیستم عامل را تغییر دهید و هر تعداد از سرورهای ابری را در هر زمان متناسب با نیازهای تجاری خود اضافه یا منتشر کنید.

دسترسی بالا:

ابر درسا استانداردهای دقیق تر، استانداردهای دسترسی به سرور و استانداردهای O&M را برای اطمینان از قابلیت اطمینان داده ها و در دسترس بودن زیرساخت سرور ابری و ECS اتخاذ می کند.

امنیت:

ابر درسا دارای گواهینامه های بین المللی امنیت اطلاعات مانند ISO27001 است که مستلزم محرمانه بودن دقیق اطلاعات کاربر و همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران است.

قابل اعتماد:

ابر درسا پیشرو در صنعت، با تعهد %99.975 در دسترس بودن برای موارد خاص و تعهد %99.995 دسترسی در مناطق مختلف را تضمین می نماید.

قابلیت ارتجاعی:

یکی از مزایای کلیدی رایانش ابری است. ابر درسا محاسبات کششی، ذخیره‌سازی، شبکه و برنامه ریزی معماری کسب و کار را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد مشاغل خود را در صورت نیاز ترکیب کنید.

صورتحساب انعطاف‌پذیر:

اشتراک سالانه/ماهانه، Pay-As-You-Go، اشتراک مناقصه در زمان واقعی، روشهای صدور صورتحساب پهنای باند اختصاصی شبکه نیز برای صرفه جویی بیشتر در منابع ارائه شده است.

میخواهید پروژه ای شروع کنید؟

ثبت نام و ایجاد ابر
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟