سرویس SMS Gateway ابری

سرویس SMS Gateway ابری

درگاه ارسال پیام کوتاه (SMS) ابر درسا دارای قابلیت ارسال دسته ای و عملیات مختلف API برای ارسال پیامهای رمز عبور یکبار مصرف (OTP)، پیامهای اعلان و پیامهای تبلیغاتی می باشد.

ایجاد کانالهای ارتباطی کارآمد بین مشتریان و شرکت ها:

سرویس پیام کوتاه (SMS) دارای قابلیت ارسال دسته ای و عملیات مختلف API برای ارسال پیامهای رمزعبور یکبار مصرف (OTP)، پیامهای اعلان و پیامهای تبلیغاتی به مشتریان در بیش از 200 کشور و منطقه در سراسر جهان است. همچنین می توانید بر اساس پایگاه داده مشخصات کاربر، محتوای سفارشی را برای مشتریان ارائه دهید تا تجربه کاربر و نرخ تبدیل را بهبود بخشید.

ارسال پیام قابل کنترل:

به شما امکان می دهد تعداد کل پیام های ارسال شده به چندین مشتری را در روز محدود کنید تا مصرف منابع غیرمنتظره را به حداقل برسانید. از دیگر قابلیت ها محدود کردن تعداد پیام های ارسال شده به مشتری برای جلوگیری از اختلالات غیر ضروری است.

 

برنامه ریزی هوشمند:

بهترین مسیر را بر اساس میزان موفقیت ارسال و میزان موفقیت تحویل انتخاب می کند تا اطمینان حاصل شود که پیام ها می توانند به موقع ارسال شوند.

 

API امن:

احراز هویت را بر اساس نیازمندی و مدیریت منابع دسترسی (RAM) کاربران خود فراهم می کند، تا اطمینان حاصل شود که تنها شما می توانید به عملیات API برای مدیریت منابع خود دسترسی داشته باشید.

 

ویژگی ها

High Concurrency:

از صف های متعدد برای اطمینان از دریافت و پردازش سریع درخواست ها پشتیبانی می کند.

 

OTP Messages:

جلوگیری از ثبت مخرب ها و حفاظت از اطلاعات و اطمینان از امنیت کسب و کار.

 

ارسال هوشمند:

کیفیت خدمات(QoS) پیام ها را در اولویت قرار می دهد تا از ارسال سریع پیام های با اولویت بالا اطمینان حاصل شود. به عنوان مثال ،پیام های OTP اولویت بیشتری نسبت به پیام های تبلیغاتی دارند.

تجزیه و تحلیل پیام:

به شما امکان می دهد معیارهایی مانند تعداد درخواست ها، تعداد پیام های ارسال شده، تعداد پیام های ناموفق را بررسی کنید.

پیغام طولانی:

به شما اجازه می دهد تا یک پیام طولانی که بیش از 140 بایت است را ارسال نمایید.

ادغام ساده بدون O&M:

به شما امکان می دهد در یک درخواست API به طور همزمان به 1000 شماره تلفن همراه پیام ارسال کنید و از پنج زبان برنامه نویسی. از جمله جاوا پشتیبانی میکند، PHP ، Python،
Node.js و C# 

 

بیایید با هم شروع کنیم

میخواهید پروژه ای شروع کنید؟