سرویس گواهینامه های SSL ابری

 سرویس گواهینامه های SSL ابری

ابر درسا به مشتریان اجازه می دهد تا مستقیماً گواهینامه های SSL را در ابر درسا اعمال و مدیریت کنند.
این سرویس با همکاری مراجع دارای گواهینامه واجد شرایط ارائه می شود، سرویس SSL رایگان در ابر درسا از نوع Let’s Encrypt  بوده و در تمامی سرویس های ارائه شده در ابر درسا قابل نصب می باشد. این سرویس دارای لایسنس 90 روزه می باشد و تا زمانیکه از ابر درسا استفاده می نمایید این سرویس نیز فعال بوده و قابل تمدید می باشد.

 

گواهینامه رایگان Let’s Encrypt

شرکت Let’s Encrypt یکی از شرکت های ارائه دهنده گواهینامه SSL به صورت رایگان است. مزیت های این گواهینامه با اندکی تفاوت در امکانات آن مانند گواهینامه های غیررایگان است. گواهینامه SSL از ارکان مهم امنیتی برای وب سایت‌ های بستر اینترنت می‌باشد. بطوریکه بسیاری از مرورگرها در صورت عدم نصب این گواهینامه، اجازه ورود به وب‌سایت را به شما نمی‌دهند.
در سال‌های اخیر شرکت‌هایی مانند Let’s Encrypt اقدام به ارائه گواهینامه SSL رایگان کرده‌اند.
این گواهینامه‌ها از لحاظ اعتبار مقداری از گواهینامه غیر رایگان پایین‌تر می‌باشند. اما مطمئنا نصب آن‌ مزیت‌هایی دارد که دارندگان وب سایت‌ ها را ترغیب به استفاده از آن‌ها می‌کند. 

پشتیبانی:

گواهی رایگان معمولا پشتیبانی ندارد. این در حالی است که گواهینامه SSL ارائه شده توسط شرکت‌ های دیگر توسط یک تیم پشتیبانی با تجربه پشتیبانی شده. که در صورت بروز هرگونه خطا در روند ایجاد و نصب گواهی SSL می‌توان از طریق تیکت یا چت آنلاین با آن‌ ها در تماس بود. 

 

مدت اعتبار:

گواهی رایگان SSL Let’s Encrypt تنها به مدت ۹۰ روز اعتبار داشته و پس از آن می‌بایست تمدید گردد.

 

تضمین کیفیت:

گواهی رایگان SSL Let’s Encrypt برخلاف دیگر گواهی‌ ها، فاقد هرگونه ضمانت می‌باشند.

 

 

 

تنوع در ارائه گواهینامهLet’s Encrypt:

Let’s Encrypt تنها گواهی DV ارائه می‌دهد که معمولا برای کسب و کارهای بزرگ و حرفه‌ای پیشنهاد نمی‌شود. در صورتی که مایل به دریافت گواهی امنیتی SSL با اعتبار بیشتر مانند گواهی OV یا گواهی EV می‌باشید. می‌‌بایست از شرکت‌ های ارائه‌ دهنده‌ی گواهی SSL مانند Comodo نسبت به خرید گواهی SSL اقدام نمایید. زیرا Let’s Encrypt تنها گواهی DV ارائه داده و گواهی OV و EV را ارائه نمی‌دهد.

میخواهید پروژه ای شروع کنید؟

ثبت نام و ایجاد ابر
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟
میخواهید پروژه ای شروع کنید؟