DevSecOps چیست؟

DevSecOps، یک اصطلاح کلی جدید در فضای امنیت برنامه (AppSec)، با ارائه امنیت در چرخه عمر بهبود چیزها (SDLC) با تقویت تلاش هماهنگ نزدیک بین بسته‌های حرکت و فعالیت در پیشرفت DevOps برای پیوستن به بسته‌های امنیتی مرتبط است.
این امر مستلزم تفاوت در فرهنگ، وابستگی و ابزارها در سراسر امور اجتماعی مفید از جمله بهبود، امنیت، آزمایش و وظایف است. اساساً،  DevSecOps پیشنهاد می‌کند که امنیت یک تعهد مشترک است، و همه کسانی که با SDLC جذب می‌شوند، تلاش می‌کنند تا امنیت را در معیار کاری DevOps CI/CD انجام دهند.
با افزایش سرعت و هش مجدد حمل و نقل، بسته های امنیتی برنامه های کاربردی استاندارد نمی توانند از سرعت حرکات آگاه باشند تا تضمین کنند که هر حرکت ایمن است.

برای رفع این مشکل، وابستگی ها باید به طور مداوم در امنیت در سراسر SDLC کار کنند تا رویدادهای اجتماعی DevOps بتوانند برنامه های امن را با سرعت و کیفیت انتقال دهند. هر چه پیش از آن بتوانید امنیت را به همکاری کاری منتقل کنید، زودتر می توانید کمبودها و کمبودهای امنیتی را درک کرده و برطرف کنید. این تفکر برای «حرکت به چپ» که آزمایش‌های امنیتی را به سمت سازمان ‌دهندگان سوق می‌دهد، بسیار مهم است و به آن‌ها قدرت می‌دهد تا مسائل امنیتی را در کدشان به‌طور نامحدود برطرف کنند، به‌جای اینکه تا اوج SDLC، جایی که امنیت در شرایط پیشرفت استاندارد تیراندازی شد، باقی بمانند.
از طریق DevSecOps، وابستگی‌ها می‌توانند امنیت را به‌طور بی‌نقصی در عمل پیوستن مداوم و وسیله نقلیه (CI/CD) کنونی خود قرار دهند. DevSecOps کل SDLC را از سازماندهی و برنامه ریزی گرفته تا کدنویسی، ساختن، آزمایش و جابجایی، با دایره ها و تجربیات ثابت داده ای، عبور می دهد.

DevSecOps چگونه کار می کند؟

دنیا غرق در DevOps است، اما واقعاً این به چه معناست؟ علیرغم اینکه DevOps می تواند چند چیز برای افراد و روابط مختلف داشته باشد، در نهایت در مورد تغییرات اجتماعی و خاصی است که در نهایت به سازمان های ابری در یک محیط به خصوص واقعی منتقل می شود.

تغییرات اجتماعی از طریق سازماندهی دسته‌هایی به وجود می‌آیند که به طور کلی حول یک بینش منحصر به فرد متمایز بوده‌اند. تغییرات خاص با روبات سازی به عنوان یک قطعه عظیم از توسعه، ارسال و محیط عملیاتی تا حد امکان همراه است تا ارزیابی غالب و کدهای امن قابل توجهی را با سرعت بیشتری منتقل کند.

اینجاست که ما اذعان می کنیم که چت DevOps ابری می شود. همانطور که در تلاش‌های برنامه‌ریزی معمول است، ما معمولاً از یادآوری توضیح یا مشکلی که در تلاش برای حل آن هستیم غفلت می‌کنیم و در عوض تحت پوشش نکات ظریف چرخه یا ابزار قرار می‌گیریم. ما به طور کلی سایتی را از دست خواهیم داد که پیوستن به DevOps الهام بخش است تا به نحوه انتقال سریعتر موارد با نوع بهتر و ایمن تر به مشتریانمان بپردازد، بنابراین آنها می توانند مشکلات خود را مدیریت کنند و ما در برابر مخالفان خود می مانیم.

ما بر این باور بودیم که جالب است که اطلاعات کمی در مورد اینکه آیا DevOps یا OpsDev بیان کننده است یا نه وجود دارد که افزودن امنیت با hodgepodge عمومی دارای سه اصطلاح خاص سازمان‌یافته DevSecOps، SecDevOps و DevOpsSec است. از همان ابتدا من در واقع تصویر بزرگ را در نظر نمی گرفتم و تصور می کردم که با گذشت زمان به یک استاندارد صنعتی ملحق می شود و ما استراتژی خوشحال کننده خود را برای تلاش برای رسیدن به آن هدف نامناسب ارزیابی رایج، بازی پایدار فوق العاده ایمن ادامه خواهیم داد. طرح سازمان های ابری در آن زمان من هرچه بیشتر به این موضوع نگاه کردم که ممکن است چیزی در این سه عبارت فوق‌العاده وجود داشته باشد و آنها مشکلات مختلفی را که امنیت در ادغام در چرخه عمر بهبود آیتم ایجاد می‌کند برجسته می‌کند.

ما باید در مورد کمک گسترده یادآوری امنیت برای اقدامات DevOps صحبت کنیم. امنیت معمولاً یک قطعه تأیید شده از چرخه توسعه و آزمایش بود که افراد نسبتاً کمی روی آن متمرکز بودند. یا از سوی دیگر، امنیت فکری بود که همه چیز در نظر گرفته می‌شد که چرخه انتقال و اتصال بهبود را خنثی می‌کرد، که توسط برخی گردآوری‌های دیگر اجرا می‌شد که نیاز به رفع کاستی‌های ابری داشت که هرگز پیدا نمی‌شد یا برای آسیب استفاده نمی‌شد.

کل این ذهنیت، در حالی که نادرست بود، در حوزه پیشرفت برنامه های کاربردی تک سرنشین که در آن چرخه تخلیه یک ساله استاندارد بود و برنامه های کاربردی در پشت چند لایه از ماشین های ایمنی منتقل می شد، به طرز تحسین برانگیزی عمل کرد. همه اینها زمانی تغییر کرد که ما شروع به انتقال مشارکت‌های ابری چند نفره کردیم، جایی که هر ضعفی می‌تواند تعداد زیادی از مشتریان و جایگاه سازمان‌های ما را در معرض خطر قرار دهد. با این حال، ما در واقع بخشی از این شیوه‌های قدیمی را به چنگ آوردیم. ما برای هماهنگ کردن کد نویسی ایمن و تمرینات آزمایشی در اجرای منظم طراحی خود به تعویق افتادیم. ما به ترک تمرینات امنیتی تا پایان چرخه ها ادامه دادیم و بسیاری از نقاط ضعف را به این دلیل که تحویل را کاهش داد، رها کردیم. این تا زمانی بود که مشخصاً کسی از ضعف سوء استفاده کرد و بعد همه همه چیز را رها کردند و اوضاع از کنترل خارج شد.

عناصر کلیدی DevSecOps

این مؤلفه‌های حیاتی ممکن است در تکنیک‌های DevSecOps گنجانده شوند: نمایه‌سازی

    1. فهرست برنامه‌های کاربردی API

 • آشکارسازی،و بررسی مداوم کد در سراسر مجموعه را خودکار کنید. این ممکن است کد ایجاد را در مزرعه‌های سرور، شرایط مجازی، مه‌های خصوصی، مه‌های عمومی، دارندگان، بدون سرور و سپس برخی از آن‌ها را شامل شود. از ترکیبی از دستگاه‌های مکانیزه افشا و خود انبار استفاده کنید. دستگاه‌های افشا به شما کمک می‌کنند تا برنامه‌ها و APIهایی را که دارید تشخیص دهید. دستگاه‌های خودآشکار به برنامه‌های شما این امکان را می‌دهند تا خود را ذخیره کنند و ابرداده‌های خود را به مجموعه داده‌های کانونی گزارش دهند. 

   2. امنیت کد سفارشی

 • برنامه نویسی مستمر برای نقاط ضعف از طریق پیشرفت، آزمایش و وظایف. به طور منظم کد را انتقال دهید تا با هر به روز رسانی کد، نقاط ضعف به سرعت شناسایی شوند.
 • تست امنیت برنامه استاتیک (SAST) اسناد منبع برنامه را فیلتر می کند، دقیقاً محرک اصلی را متمایز می کند و عیوب اساسی امنیتی را برطرف می کند.
 • تست امنیت برنامه پویا (DAST) حملات کنترل شده را مجدداً بر روی یک برنامه وب در حال اجرا یا مدیریت اجرا می کند تا نقاط ضعف قابل بهره برداری را در شرایط در حال اجرا تشخیص دهد.
 • تست امنیت برنامه های کاربردی تعاملی (IAST) با ابزار دقیق برنامه با استفاده از متخصصان و حسگرها برای تجزیه مداوم برنامه، پایه و اساس، شرایط، جریان داده، مانند همه کدها، خروجی عمیقی به دست می دهد.

  3. امنیت

 • منبع بازبرنامه نویسی منبع باز (OSS) به طور منظم نقاط ضعف امنیتی را در بر می گیرد، بنابراین یک رویکرد امنیتی کامل شامل پاسخی است که کتابخانه های OSS را ردیابی می کند و نقاط ضعف را گزارش می کند و اجازه نقض را می دهد.
 • تجزیه و تحلیل ترکیب نرم افزار (SCA) قابلیت درک را به برنامه نویسی منبع باز (OSS) با هدف نهایی خطرات هیئت مدیره، امنیت و سازگاری مجوزها کامپیوتری می کند.

  4. جلوگیری از زمان اجرا

 • محافظت از برنامه های کاربردی در حال انجام – ممکن است نقاط ضعف جدیدی پیدا شود یا برنامه های وراثتی توسعه نیافته باشند.
 • ورود به سیستم می تواند به شما در مورد نوع بردارهای حمله و چارچوب هایی که بر روی آنها متمرکز شده اند راهنمایی کند. بینش خطر، اقدامات نشان‌دهنده خطر و طراحی امنیتی را آموزش می‌دهد.
 • Runtime Application Self-Protection (RASP) برنامه های کاربردی را ابزار می کند، به طور مستقیم حملات را از درون اندازه گیری می کند، و سوء استفاده ها را از داخل حفظ می کند.

   5. نظارت بر انطباق

 • دردسترس بودن بازبینی و شرایط ثابت سازگاری برای GDPR، CCPA، PCI و غیره را فعال کنید.

   6. عوامل فرهنگی

 • قهرمانان امنیتی را شناسایی کنید، امنیت را برای مهندسین آماده کنید و غیره.

 5 مزیت DevSecOps در یک سازمان

دو مزیت مهم DevSecOps سرعت و امنیت است. دسته‌های بهبود کدهای بهتر و ایمن‌تر را سری‌تر و در نتیجه مقرون به صرفه‌تر ارسال می‌کنند.

توضیح می دهد: “توضیح و انگیزه پشت DevSecOps ایجاد این شرایط است که همه در معرض خطر امنیت هستند با هدف پراکندگی ایمن تصمیمات امنیتی با سرعت و مقیاس به افرادی که بالاترین درجه تنظیمات را دارند بدون صرف نظر از رفاه مورد نیاز.” شانون لیتز، یکی از سازندگان “مانیفست DevSecOps”.

 • انتقال سریع و عملی برنامه نویسی

درست زمانی که نوشتن برنامه های کامپیوتری در یک محیط غیر DevSecOps ایجاد می شود، مسائل امنیتی می تواند تاخیرهای زمانی زیادی را برانگیزد. رفع کد و مشکلات امنیتی ممکن است طولانی و پرهزینه باشد. حمل و نقل سریع و ایمن DevSecOps با محدود کردن نیاز به تکرار یک چرخه برای رسیدگی به مسائل امنیتی در مدت کوتاهی باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها می شود.
این در نهایت توانمندی بیشتری دارد و از نظر مالی روشن تر است زیرا امنیت تسهیل شده بررسی های تکراری و وصله های بیهوده را حذف می کند و به کد ایمن تر می رسد.

 • امنیت پیشرفته و فعال

DevSecOps اقدامات امنیتی شبکه را از ابتدای چرخه بهبود ارائه می دهد. در تمام طول چرخه بهبود، کد ارزیابی، تجزیه و تحلیل، بررسی می شود و برای مسائل امنیتی دنبال می شود. این مسائل زمانی که درک می شوند مورد توجه قرار می گیرند. مسائل امنیتی قبل از معرفی شرایط اضافی رفع می شوند. هنگامی که توسعه حفاظتی درک شود و بلافاصله خفاش در چرخه از بین برود، مسائل امنیتی معقول تر می شوند.

علاوه بر این، تلاش مشترک بهتر بین بسته‌های حرکت، امنیت و فعالیت‌ها، واکنش ارتباط را به موقعیت‌ها و مسائل زمانی که اتفاق می‌افتند، بهبود می‌بخشد. تمرین‌های DevSecOps فرصتی برای رفع نارسایی‌ها و اجازه دادن به رویدادهای اجتماعی امنیتی رایگان در کار با ارزش بالاتر را به صفر می‌رساند. علاوه بر این، این شیوه‌ها تایید می‌شوند و روی یکپارچگی کار می‌کنند، و پروژه‌های حرکت برنامه‌ها را از بهسازی مجدد برای امنیت نجات می‌دهند.

 • تسریع رفع ضعف امنیتی

مزیت اساسی DevSecOps نحوه هماهنگ کردن سریع نقاط ضعف امنیتی واقعی است. از آنجایی که DevSecOps کاستی را با بررسی و رفع آن در چرخه حمل و نقل ترکیب می کند، ظرفیت دیدن و رفع نارسایی ها و منافذ استاندارد (CVE) کاهش می یابد. این پنجره‌ای را محدود می‌کند که یک سرگرم‌کننده خطرناک به آن نیاز دارد تا از نارسایی‌های قابل توجه برای همه افرادی که با چارچوب‌های خلق مواجه هستند سوء استفاده کند.

 • اتوماسیون قابل دوام با چرخش فعلی رویدادها

تست امنیت انجمن می تواند به مجموعه آزمایشی مدرنیزه شده برای اقدامات اجتماعی تبدیل شود، اگر یک اتصال از یک خط لوله توسعه تجاری قابل اعتماد برای ارسال کالای خود استفاده کند.

رایانه‌ای کردن بررسی‌های ایمنی به طور سرسختانه بر تلاش و اهداف متفاوت متکی است. آزمایش مدرن می تواند تضمین کند که شرایط برنامه نویسی تنظیم شده در سطوح ثابت واقعی است و اعلام کند که چیز از تست واحد امنیتی عبور کرده است. علاوه بر این، می‌تواند کد را با ارزیابی استاتیک و پویا قبل از ایجاد آخرین به‌روزرسانی آزمایش و تضمین کند.

 • یک چرخه تکرارپذیر و همه کاره

همانطور که وابستگی ها ایجاد می شوند، موقعیت های امنیتی آنها ایجاد می شود. DevSecOps با چرخه‌های قابل تکرار و سازگار سازگار است. این تضمین می کند که امنیت به طور قابل اعتماد در سراسر محیط اعمال می شود، زیرا محیط تغییر می کند و با نیازهای جدید سازگار می شود. اجرای تقویت‌کننده DevSecOps دارای کامپیوتری قوی، ترتیب رهبران، انجمن‌ها، بخش‌ها، استقرار ثابت و شرایط تعامل بدون سرور تکان‌دهنده خواهد بود.

 انواع متداول SecDevOps

 •  امنیت به عنوان کد (SaC)

که طراحی امنیت را در ابزارهایی که در خط لوله DevOps وجود دارند القا می کند. این امر کامپیوتری شدن را در چرخه های دستی نشان می دهد. استفاده از ابزارهای ارزیابی ایستا را استنباط می‌کند که بخش‌های کد تغییر یافته را بررسی می‌کنند، به جای جدا کردن کل پایه کد. اینجا جایی است که شما امنیت را در ابزارها و شیوه های خط لوله DevOps تلفیق می کنید. این استنباط می کند که برنامه های کاربردی ساخته شده معمولاً توسط دستگاه های تست امنیت برنامه استاتیک (SAST) و تست امنیت برنامه پویا (DAST) بررسی می شوند. در اطراف، نیاز به روبات سازی به جای چرخه های دستی است (اما چرخه های دستی برای فضاهای ضروری امنیتی برنامه مورد نیاز است). امنیت به عنوان کد یک بخش اصلی از زنجیره ابزار DevOps و اقدامات کاری است. این گجت‌ها و ربات‌سازی آن‌ها باید در ساختار تحویل مداوم قرار بگیرند.

 • زیرساخت به‌عنوان کد (IaC)

مسیر عملکرد ابزارک‌های DevOps را که برای برنامه‌ریزی و به‌روزرسانی قطعات تأسیسات استفاده می‌شوند، به تصویر می‌کشد. مدل‌ها از Ansible، Chef و Puppet استفاده می‌کنند. … با IaC، اگر سیستمی مشکلی داشته باشد، از هم جدا می شود و (یا دو) دیگر برای پر کردن آن نقطه ساخته می شود. این طرح ابزارهای DevOps را که برای راه‌اندازی و تقویت بخش‌های ساختاری استفاده می‌شود، القا می‌کند تا از یک محیط ارتباطی محکم و کنترل‌شده اطمینان حاصل شود. این به طور مداوم استفاده از دستگاه هایی مانند Puppet، Ansible و Chef را ترکیب می کند. IaC به جای ایجاد تغییرات دستی پلان یا ایجاد تغییرات با استفاده از اسکریپت های یکباره، از قوانین پیشرفت کد مقایسه ای برای ساختار تخصیص مستقیم استفاده می کند. به طور مناسب، یک مشکل در ساختار پیشنهاد می‌کند که یک کارگر کنترل‌شده ترتیبی به جای تلاش برای تعمیر و تقویت متخصصان اعزامی ارسال شود.

 به چه دلیل به DevSecOps نیاز داریم؟

در پایان، DevSecOps با توجه به روشی که امنیت را زودتر و عمداً در SDLC گرم می کند، بسیار مهم است. در زمانی که وابستگی‌ها از ابتدا امنیت را در نظر می‌گیرند کد می‌کنند، یافتن و رفع کاستی‌ها قبل از ایجاد یا پس از انتشار به‌طور غیرمنطقی دشوارتر و مقرون به صرفه‌تر است. ارتباط در تلاش‌های مختلف می‌تواند DevSecOps را برای جداسازی امکانات ذخیره‌سازی بین پیشرفت، امنیت و تمرین‌ها اجرا کند تا بتوانند برنامه‌نویسی ایمن‌تر را سریع‌تر منتقل کنند:

   1. خودرو

 • برای کاهش مدت زمان طولانی فرآیند در حالی که دستورالعمل‌های سازگاری برنامه‌نویسی مانند MISRA و AUTOSAR را برآورده می‌کند.

   2. مراقبت‌های بهداشتی

 • برای تقویت پیشرفته‌تر تلاش‌ها را با حفظ حفاظت و امنیت اطلاعات حساس بیمار بر اساس دستورالعمل‌هایی مانند HIPAA تغییر دهید

   3. تجارت مالی، خرده‌فروشی و مبتنی بر وب

 • برای کمک به رفع 10 خطر امنیتی برتر برنامه وب OWASP و حفظ امنیت اطلاعات و سازگاری با کارت اقساط PCI DSS اصول مبادلات بین مشتریان، خرده فروشان، ادارات پولی و غیره

   4. ابزارهای جاسازی شده، مرتب، متعهد، مشتری و اینترنت اشیا

 • برای ایجاد کد ایمن که رویداد 25 خطای نرم افزاری برتر CWE را محدود می کند.

برای پیاده سازی DevSecOps به چه ابزارهای امنیتی اپلیکیشن نیاز دارید؟

تست امنیت برنامه استاتیک (SAST)

ابزارک‌های SAST کد انتخابی یا کد سفارشی را برای گام‌های اشتباه کدنویسی و نقص‌های طراحی که می‌تواند نارسایی‌های قابل بهره‌برداری را تحریک کند، بررسی می‌کند. ابزارهای SAST اساساً در زمان کدگذاری، توسعه و بهبود SDLC استفاده می‌شوند. Coverity یکی از این ابزارهای SAST است.

تجزیه و تحلیل ترکیب نرم افزار (SCA)

ابزارهای SCA، به عنوان مثال، اردک سیاه کد منبع و موازی ها را برای تشخیص نقاط ضعف شناخته شده در منبع باز و بخش های خارجی بررسی می کند. آنها همچنین امنیت را درک می‌کنند و به خطرات اجازه می‌دهند تا اولویت‌بندی و تلاش‌های اصلاحی را تسریع بخشند. علاوه بر این، آنها را می توان به طور بی عیب و نقص در یک چرخه CI/CD هماهنگ کرد تا به طور مداوم نقاط ضعف منبع باز جدید، از ادغام ساختار تا تخلیه قبل از ایجاد را تشخیص دهد.

تست امنیت برنامه های کاربردی تعاملی (IAST)

ابزارهای IAST، که در پس زمینه در طول تست های کمکی دستی یا روباتیک کار می کنند، منجر به تجزیه و تحلیل زمان اجرای برنامه های وب می شوند. به عنوان مثال، ابزار Seeker IAST از ابزار دقیق برای مشاهده مشارکت‌های علاقه/پاسخ برنامه، مستقیم و جریان داده استفاده می‌کند. کاستی‌های زمان اجرا را تشخیص می‌دهد و متعاقباً افشاگری‌ها را مجدداً پخش و آزمایش می‌کند و اطلاعات غیرقابل انکار را تا خط کدی که در آن رخ می‌دهد به مبتکران می‌دهد. این باعث می شود که مبتکران در زمان و تلاش خود بر روی کاستی های اساسی تمرکز کنند.

تست امنیت برنامه پویا (DAST)

DAST یک پیشرفت آزمایشی آشکارسازی موتوری است که نحوه ارتباط یک توسعه‌دهنده با برنامه وب یا API شما را کپی می‌کند. این برنامه‌ها را بر روی یک وابستگی انجمن آزمایش می‌کند و با نگاهی به سمت کلاینت، انتقال برنامه کاربردی، قابل مقایسه با یک تحلیلگر قلمی است. ابزارهای DAST پیش‌بینی نمی‌کنند که پذیرش کد منبع شما یا سفارشی‌سازی برای کانال‌سازی پشته شما باشد. آنها با سایت شما ارتباط برقرار می کنند و با سرعت کم نکات مثبت کاذب، کاستی ها را پیدا می کنند. به عنوان مثال، دستگاه‌های Tinfoil Security DAST کاستی‌های موجود در برنامه‌های کاربردی وب و APIها را تشخیص می‌دهند، از جمله ابزارهای مرتبط با وب مانند کارگران پشتیبان راحت، دستگاه‌های IoT و هر API RESTful یا GraphQL.

بهترین روش‌های DevSecOps

Shift left .1

‘Shift left’ یک شعار DevSecOps است: مهندسین نرم‌افزار را ترغیب می‌کند تا امنیت را از سمت راست (پایان) به کنار (شروع) معیار DevOps (حمل و نقل) منتقل کنند. در یک محیط DevSecOps، امنیت از ابتدا یک بخش اساسی از چرخه پیشرفت است. وابستگی که از DevSecOps استفاده می کند، هنرمندان و معماران تضمین آنلاین خود را به عنوان بخشی از گروه پیشرو به دست می آورد. وظیفه آنها اطمینان از هر بخش، و هر برنامه در پشته ثابت، سازماندهی شده و اعلام شده است.

حرکت به چپ به گردهمایی DevSecOps اجازه می‌دهد تا خطرات و گشایش‌های امنیتی را زود تشخیص دهد و تضمین می‌کند که این تهدیدات امنیتی فوراً تحت نظر هستند. نه تنها گروه پیشرفت در مورد ساختن یک چیز با توانمندی فکر می کنند، بلکه آنها علاوه بر این، امنیت را همزمان با ایجاد آن اجرا می کنند.

2. آموزش

امنیتی امنیت ترکیبی از برنامه ریزی و ثبات است. وابستگی‌ها باید یک توافق بین مهندسین پیشرفت، گردهمایی تمرین‌ها، و گردهمایی‌های یکپارچه را مشخص کنند تا اطمینان حاصل شود که همه افراد وابستگی، قانون امنیتی انجمن را درک می‌کنند و به استانداردهای مقایسه‌ای توجه می‌کنند.

اجرای امنیت نباید تنها وظیفه یک گردهمایی باشد. وابستگی شما باید فرهنگ امنیتی مبتنی بر گردهمایی را تأیید کند تا اطمینان حاصل شود که هر فردی ریسک را برای تطبیق با دستورات امنیتی می پذیرد. امنیت گذشته در حال آماده شدن است، از معماران، آنالیزورها و کارگران مختلف پشتیبانی کنید تا در نهایت مسئول امنیت باشند.

هرکسی که با چرخه حرکت آشنا می شود باید با دستورالعمل های اساسی امنیت استفاده، 10 پروژه برتر امنیت برنامه وب باز (OWASP)، تست امنیت برنامه ها و سایر تمرین های برنامه ریزی امنیتی آشنا باشد. سازندگان باید مدل‌های رشته‌ها، بررسی‌های سازگاری را درک کنند و داده‌های کارآمدی در مورد تواناترین تکنیک برای اندازه‌گیری ریسک‌ها، میزان پذیرش و انجام کنترل‌های امنیتی داشته باشند.

3.فرهنگ: ارتباطات، افراد، چرخه ها و نوآوری

اقتدار فوق العاده از یک فرهنگ خوب حمایت می کند که باعث پیشرفت تغییرات در درون وابستگی می شود. انتقال تعهدات مربوط به امنیت چرخه ها و مالکیت اشیا در DevSecOps بسیار مهم و کلیدی است. به راستی در آن زمان خالقان و متخصصان می توانند صاحب معیار شوند و تعهد کار خود را بپذیرند.

دسته‌های تمرین‌های DevSecOps باید سیستمی بسازند که برای آنها کار کند، با استفاده از پیشرفت‌ها و نمایش‌هایی که متناسب با گردهمایی و تلاش فعلی آنها باشد. با اجازه دادن به اجتماع برای ایجاد محیط تعامل کاری که پیش نیازهای آنها را برآورده می کند، آنها در نتیجه تلاش شریک جرم می شوند.

4. درک قابلیت ها

تشخيص، قابليت حسابرسي اجرا یک درک، قابل حسابرسي و کيفيت قابل تشخيص در چرخه DevSecOps اطلاعات بيشتر و محيط امن تري را به شما ارائه مي دهد:قابليت رديابي به شما امکان مي دهد تا مراحل عمليات را در سراسر چرخه بهبود تا جايي که نيازها در آن اجرا مي شوند دنبال کنيد. کد این می تواند تأثیر زیادی در ساختار کنترل وابستگی شما داشته باشد زیرا به ثبات، کاهش اشکالات، اطمینان از کد ایمن در پیشرفت برنامه و کمک به کدگذاری عقل سلیم کمک می کند.

 • قابلیت حسابرسی برای اطمینان از سازگاری با کنترل های امنیتی بسیار زیاد است. کنترل‌های امنیتی خاص، رویه‌ای و مشروع باید قابل ممیزی باشد، به‌ویژه شرح داده شده، و توسط همه شرکا به آن چسبیده باشد.
 • Visibility یک روش قابل احترام سازمانی است که همه موارد در نظر گرفته شده است، اما برای یک محیط DevSecOps ضروری است. این نشان می‌دهد که وابستگی دارای یک ساختار اطلاع‌رسانی محکم است که برای ارزیابی ضربان قلب حرکت، ارسال هشدار، افزایش دانش در مورد تغییرات و حملات سایبری به محض وقوع آنها، و دادن تعهد در طول چرخه حیات انجام شده است.

کلمات پایانی

SecDevOps انرژی را روشن می کند و باعث پیشرفت می شود زیرا گروه های امنیتی بی وقفه در حال کشف راه های بهتر برای مقابله با کار هستند. از آنجایی که محیط های کاری به جای تشریح انجمن های مخالف، به طور مطلوب کار می کنند، از بهبود قطعی حمایت می کند.

انجمن هایی مانند نتفلیکس و گوگل که به طور قابل توجهی مورد توجه قرار گرفته اند، در حال حاضر در حال انجام کارهای بی سابقه ای در تبدیل امنیت به بخشی اساسی از فرهنگ DevOps خود هستند. گردهمایی شما می‌تواند با کنار گذاشتن امنیت و تحمل SecDevOps، آن‌طور که باید حرکت کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.